Ilumináti ve Frýdku-Místku!

V jedné diskusi na FB jsem byl upozorněn jednou z přispěvovatelek na to, že z webu zmizel záznam telefonního rozhovoru z YouTube mezi panem Pobuckým a panem Víchem týkající se povolebního vyjednávání v našem městě FM někdy koncem roku 2014 a byl nahrazen tímto textem: „ OMLUVA primátoru Pobuckému a Lukáši Víchovi. Zvukový záznam s názvem Jak se dělá politika ve Frýdku-Místku, který zde byl umístěn, měl poškodit primátora Pobuckého a pana Vícha. Podle posudku znaleckého ústavu se jednalo o nelegálně upravené hlasy těchto osob. Majitel anonymního účtu na YouTube odstranil tento účelově vytvořený podvrh, aby nedocházelo k páchání trestného činu. Případné další šíření podvrhu naplňuje znaky trestného činu a bude následně řešeno Policií ČR v trestněprávní rovině a dále bude podána obžaloba v občanskoprávní rovině.“
No už jsem se pomalu začal obávat, že onen zmíněný záznam telefonního rozhovoru mezi panem Pobuckým a panem Víchem je pravdivý. Nikdy jsem tomu ale „někde hluboko“ samozřejmě neuvěřil! Zmiňme se jen stručně, o čem v tom telefonátu šlo, a jak to snad doposud někteří („mylně“) chápali. Jednalo se o povolební vyjednávání, kdy hrozilo, že pan Pobucký (ČSSD) přijde o svoji funkci primátora a ke vší té hrůze bude muset jít někam pracovat. Pan Vích tehdy zastával post hlavního vyjednavače za hnutí Naše město FM a zrovna jednali s hnutím ANO o vytvoření koalice. Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, a když pan Pobucký zjistil, že se rodí koalice ANO, Naše město FM a KDU-ČSL, zdálo se mu, že musí něco udělat, jen aby nezůstal stranou. Rozhodl se proto nahrát rozhovor se svým kamarádem a tento záznam podhodit někomu z hnutí ANO, aby ukázal na věrolomnost pana Vícha a na nevěrohodnost vůbec celého politického hnutí Naše město FM. V dnes již odstraněné nahrávce byl slyšet ustaraný hlas pana Pobuckého, kdy se jako služebník a podřízený ptá svého gurua – pana Víchy, co vlastně má dělat a co dělá pan Vích pro to, aby on – jeho kamarád Pobucký – nevypadl zcela z radničního dění. Nakonec to končilo tím, že se pan Vích postará o dnes již legendární „vagónky“ (úplatné zastupitele) a že vše dobře (pro pana Pobuckého) skončí.
Už dříve mi vůbec nešlo do hlavy, proč by pan Pobucký tajně nahrával svého kamaráda pana Vícha a pak někomu tuto nahrávku zasílal. Jen „ztroskotanci a samozvanci“ by se snad mohli domnívat, že něco tak podlého by mohl udělat člověk tak křišťálově čistý jako je náš primátor ze sociální demokracie pan Pobucký. Člověk, který zradí svého kamaráda jen proto, aby se sám dostal k politickému lizu, se snad v našem městě vůbec nevyskytuje. Takže hned od počátku, se mi to zdálo nějak podezřelé. No a konečně jsem se dozvěděl pravdu!
Jde o konspirativní čin iluminátů, kteří vše naaranžovali. Někdo, asi šéf té konspirační bandy, zaplatil slušnou částku někomu, kdo sepsal rozsáhlý fiktivní telefonní rozhovor. Musel to být ale někdo znalý věci, protože některá fakta, která zazněla v telefonním hovoru, znali jen samotní vyjednávači volebních stran a hnutí. Následně po sepsání tohoto „fiktivního“ rozhovoru, musel šéf sehnat dva velmi schopné imitátory, kteří dokonale napodobili hlasy pana Pobuckého a pana Vícha. No a nakonec musel režisér v nějakém zvukovém studiu to vše nahrát. Vzalo to jistě hodně času, vždyť kolikrát se dialogem museli chudáci imitátoři zabývat, než se dostali k takovéto dokonalosti? Poté se musela nahrávka upravit, odstranit chyby, přidat podpůrné zvuky (např. vyzvánění telefonu) a pak teprve mohla jít do světa. Postup při „účelově vytvořeném podvrhu“ je tedy zřejmý, zatím není jasné jen to, proč to všechno ten iluminátor tak složitě dělal.
Teď jsem se někde náhodou doslechl, že prý už šéf té zločinné iluminátorské bandy chystá další akci. Tentokrát se má natáčet verze filmu „Blbější, než jsme si mysleli“. Podle předběžných informací budou mít vstup do kina bezplatný všichni ti, kteří uvěří, že výše uvedený telefonát nebyl pravdivý, ale že šlo jen o dlouho připravovanou a detailně provedenou konspirací.
Jinak se omlouvám iluminátům, zde mi literárně slouží jen k popisu první úžasné frýdeckomístecké konspirativní teorie.
Z. Stolař, FraM

(publikováno na FB Fram dne 30. 1. 2017)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.