Pavel Horina

 

Ing. Pavel Horina je znalec v oboru ceny a odhady nemovitosti. Je OSVČ.

„Mnoho let pracuji jako soudní znalec ve stavebnictví a mou hlavní pracovní činností je práce znalce pro bankovní sektor. Jezdím po stavbách, které banky úvěrují, a zde kontroluji, kolik peněz se prostavělo, jestli fakturace odpovídá skutečně provedeným pracím a jestli byly finanční prostředky použity správným způsobem v souladu se schváleným rozpočtem. Této práci se chci věnovat i nadále a těchto mnohaletých zkušeností bych chtěl využít při práci v zastupitelstvu. Stavět ve Frýdku-Místku jde určitě levněji a lépe! Za naše společné peníze lze pořídit mnohem více kvalitních a funkčních staveb!

Nejdůležitější pro to, aby se obyvatelé Frýdku-Místku ve městě cítili dobře, je koncepce budování veřejného prostoru – a ta městu bytostně chybí, viz obchodní centrum Frýda. Proto budu prosazovat ustanovení funkce městského architekta.

Svůj volný čas trávím především s rodinou. Společně podnikáme turistické výlety po horách, na kole nebo jezdíme lyžovat. Rád si také občas zajdu do filmového klubu, na divadelní představení nebo zahrát s kamarády volejbal.“

Vím, co chci změnit:

a.. vybudování velkého hlídaného parkovacího domu na sídlišti Slezská, s parkovací kartou pro obyvatele sídliště zdarma
b.. rekonstrukce Kina Petra Bezruče na multifunkční sál
c.. rekonstrukce prostranství mezi ulicemi Dr. Vančury a Třanovského u obchodu potravin Hruška
d.. přebudování bývalé herny Kyvadlo, která je ve vlastnictví společnosti DISTEP, na volnočasové středisko (využití – posilovna, aerobik, zumba,…)
e.. vybudování veřejných kurtů na beach volejbal u řeky Ostravice
f.. otevření školních sportovišť všem
g.. rozšíření sítě cyklostezek a pruhů pro cyklisty po celém Frýdku-Místku – chceme vybudovat podmínky pro alternativní způsob dopravy, která je levnější, ekologičtější a často rychlejší než cesta autem
h.. vyhledání lokality a stavba okruhu na in-line bruslení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *